Matura z angielskiego na 90%?

Matura z angielskiego na poziomie podstawowym jest jedną z trzech obowiązkowych, które uczeń musi zdać na minimum 30%. Zadanie to wydaje się teoretycznie łatwe, jednak wielu osobom sprawia niemały problem. Kilkadziesiąt tysięcy uczniów co roku także próbuje swoich sił pisząc maturę z angielskiego na poziomie rozszerzonym, która znacząco zwiększa ich szanse na znalezienie lepszego zawodu w przyszłości. Jednak, jak sama nazwa sugeruje, egzamin ten jest dużo bardziej trudniejszy i należy pracować o wiele ciężej, by zdać go na wysoki wynik. Co może w tych obu sytuacjach pomóc? Repetytorium maturalne Longman!

Możliwości po maturze z angielskiego

W dzisiejszym świecie języki obce są niesamowicie cenione przez wielu pracodawców. Angielski jest jednym z najważniejszych, nie tylko na rynku, języków, który umożliwia komunikację w wielu krajach na całym świecie. Wysoko zdana matura pozwala studiować takie kierunki, jak między innymi filologia angielska, socjologia czy też tłumacz. Należy dodatkowo zwrócić uwagę na fakt, że język angielski przydaje się w każdej pracy oraz w naszym życiu codziennym. Stąd też ogromnie ważne jest napisanie matury z języka angielskiego na wysoki wynik.

Longman – szansa dla maturzystów?

  • H. Umińska, B. Hastings, D. Chandler, H. Mrozowska “Longman Repetytorium maturalne – poziom podstawowy – Edycja wieloletnia 2w1” -część serii bestsellerowych podręczników wydawnictwa Pearsona. Publikacja ta oprócz uporządkowania wiedzy na poziomie podstawowym, umożliwia także jej sprawdzenie dzięki zadaniom egzaminacyjnym. Jest to przede wszystkim sprawdzona forma przygotowań do matury. Książka została podzielona na trzy części – referencyjną, tematyczną i gramatyczną. Obecne są w niej także treningi maturalne, które przygotowują do rozwiązywania zadań egzaminacyjnych. Dzięki tematycznym listom słówek, ich nauka nigdy nie była bardziej przystępna. Wszystko to sprawia, że repetytorium jest idealne do przygotowań pod maturę z języka angielskiego na poziomie podstawowym.
  • M. Umińska, B. Hastings, D. Chandler “Longman Repetytorium maturalne – poziom rozszerzony – Edycja wieloletnia” – książka ta jest przede wszystkim w 100% zgodna z formatem matury obowiązującym od 2015 roku. Zachowuje ona sprawdzoną metodykę, cenioną przez wielu nauczycieli, dzięki czemu nauka staję się dużo bardziej skuteczna. Forma tego repetytorium jest podobna do podręcznika na poziomie podstawowym, co sprawia, że uczeń z łatwością przejdzie na wyższy poziom przyswajania wiedzy z języka angielskiego.

Ambitna przyszłość czeka


Język angielski już teraz jest niezwykle funkcjonalny i popularny na świecie, a jego rola wciąż będzie rosła. Inwestowanie więc w jego naukę na pewno nie pójdzie na marne. Repetytoria maturalne wydawnictwa Longman z pewnością zwiększą szanse na pozytywny wynik z matury z języka angielskiego, a tym samym na lepszą przyszłość!

Book obraz autorstwa drobotdean - www.freepik.com